ponad

Blog

13 11.2019

Zapachy reklamowe - wyróżnij się!

Miło jest sprawiać innym przyjemność, również w biznesie. Chcemy, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo, a nasza firma budziła w nich dobre skojarzenia. Pragniemy, by nasza firma była postrzegana jako profesjonalna, rzetelna i przyjazna. Przy budowaniu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa ogromną rolę odgrywają działania marketingowe. Kampaniom często towarzyszą gadżety reklamowe, które wzmacniają jej oddziaływanie. Mimo że na rynku mamy ich cały wachlarz to prym wiodą długopisy, smycze, breloczki i pendrive. Dlaczego? – Cena, użyteczność i możliwość personalizacji. Czas się wyróżnić! Postaw na zawieszki zapachowe. To oryginalny, użyteczny i niedrogi gadżet, który w całości możesz skonfigurować. Dowolny kształt wykrojnika, kompozycja zapachowa oraz grafika tworzą niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju upominek, który każdemu sprawi radość. Zawieszka zapachowa ma dwie strony zatem i sporo miejsca na logo, firmową grafikę oraz najważniejsze informacje. Około 85% kierowców regularnie używa różnego rodzaju odświeżaczy, dlatego mogą być Państwo pewni, że zawieszka posłuży odbiorcy.

Od ponad 20 lat produkujemy reklamowe zapachy samochodowe i świetnie się na tym znamy. Nasze produkty posiadają atesty PZH oraz IFRA i są produkowane z materiałów przyjaznych człowiekowi i środowisku naturalnemu, a folia nadaje się do recyklingu. Oferujemy bardzo bogaty wybór francuskich kompozycji zapachowych wysokiej jakości, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Nasze zawieszki drukujemy na maszynie offsetowej, dzięki czemu jakość jest doskonała. Po nasączeniu odświeżacz pakowany jest metodą flow-pack w nieprzepuszczalną, transparentną folię barierową co gwarantuje trwałość zapachu. Estetyczne woreczki flow-pack to świetne rozwiązanie na pakowanie także wielu innych artykułów, ale o tym kiedy indziej. Jako element mocujący do wyboru mają Państwo gumkę lub plastikowy haczyk. Dzięki bogatej bazie wykrojników z dużym prawdopodobieństwem znajdziecie coś dla siebie, a jeśli interesuję Państwa konkretny kształt np. logo – wykonamy go. Członkiem naszego zespołu jest doświadczony grafik, który może przygotować projekt od samego początku do końca. Jednak jeśli mają Państwo własny projekt, my przygotujemy go do druku a wykrojnik do wykonania. 

Oprócz tradycyjnych zawieszek z celulozy oferujemy również unikalne, drewniane zapachy samochodowe. Wycinane laserowo w drewnie lub sklejce zawieszki tworzą niezwykły design, a upominek jest bardziej premium. Grawer może sprawić, że wzór będzie jeszcze bardziej niezwykły.

Wykonujemy również zawieszki w formie wobblera. Standardowa zawieszka, w odpowiednim formacie z dołączonym elementem mocującym to pachnąca promocja Twojego produktu w sklepie. Pamiętajmy, że zapach ma ogromną moc i buduje skojarzenia. Większość dużych marek doskonale o tym wie i wykorzystuje zapach w budowaniu swojego wizerunku.

Dodatkowa możliwość to dołączenie etykiety z eurodziurą, która stanowi dodatkową powierzchnię reklamową, a produkt wygląda bardziej elegancko. Alternatywą dla etykiety jest zadrukowana folia. Grafika na folii to idealne rozwiązanie również dla produktów takich jak karty, naklejki czy mydła, a wybór folii jest naprawdę spory.

W naszej fabryce mamy niezwykle wydajne maszyny, pozwalające nam na realizację wielkich nakładów i wspieranie ogólnopolskich kampanii reklamowych. Realizujemy zamówienia od 1000 szt. bez górnej granicy. Nie były dla nas problemem ilości takie jak 3 000 000 szt. Coraz więcej firm z Polski i zagranicy stawia na bardziej oryginalne gadżety, dzięki którym wyróżnią się na targach czy konferencjach. Zapach samochodowy to również miły dodatek do świątecznego prezentu lub przesyłki dla klientów. Sprawdzą się również w korespondencji masowej czy jako wrzutka do czasopism. Zapach samochodowy może być również formą promocji konkretnej kompozycji zapachowej np. perfum. Niejednokrotnie przygotowywaliśmy promocję perfum – kartonik zadrukowany grafiką danego produktu, nasączony kompozycją dostarczoną od klienta, zapakowany w folię barierową. Taką próbkę dołączyć można do gazety, katalogu lub rozdawać potencjalnym klientom w drogerii.

Planując następną kampanię dla siebie lub klientów, następnym razem postaw na sprawdzony, oryginalny i niedrogi gadżet, który Cię wyróżni. Już dziś zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy i przygotujemy ofertę.

office@eurofresh.com.pl lub 606 970 477.

 

 powrót ››


ADRES
ul. Królewska 42/4
30-045 Kraków
Osieczany 440
32-400 Myślenice

email
Biuro: office@eurofresh.com.pl
Manager: jcala@eurofresh.com.pl
efresh@poczta.fm


tel: +48 604 105 950

 

Facebook

 

napisz wiadomość

odswiez strone