ponad

wykonanych zawieszek

Zapachy samochodowe

Zapachy samochodowe / zawieszki

Zawieszka zapachowa to idealny gadżet nie tylko dla kierowców - nadaje się zarówno do samochodu jak i mieszkania czy biura. W przeciwieństwie do wielu innych gadżetów zawieszki zapachowe są użyteczne dla odbiorcy i służą mu przez dłuższy czas. Większość kierowców kupuje odświeżacze do samochodu dlatego zawsze doceni taki prezent. Spośród setek naszych kompozycji zapachowych, mogą Państwo wybrać oryginalny i piękny a także budzący pozytywne skojarzenia zapach.

Od 20 lat upewniamy się o sile odświeżaczy zapachowych na rynku gadżetów. Niemal dwie trzecie naszych klientów powtarza akcję promocyjną z zawieszkami zapachowymi w ciągu dwóch lat. Stosunkowo niewielka inwestycja w prosty ale użyteczny gadżet przynosi realne zyski dla naszych klientów. Właśnie tego typu akcje promocyjne wpływają na zwiększenie rozpoznawalności przedsiębiorstwa, a także budują pozytywne skojarzenia, na czym zależy każdej frmie.

 

 

Produkujemy zawieszki zapachowe w dowolnym kształcie i wymiarze z obustronną grafką full color. Wysokochłonna, ekologiczna celuloza zapewnia długotrwały zapach a dzięki szczelnemu zafoliowaniu metodą ?ow-pack kompozycja nie przedostaje się na zewnątrz aż do otwarcia. Jako element mocujący proponujemy gumkę lub plastikowy haczyk. Nasza frma oferuje także możliwość nadruku na folii oraz dodatkową etykietę/blister reklamowy stanowiące dodatkową powierzchnię reklamową.

 

Wyprodukujemy dla Ciebie zarówno ekonomiczną wersję odświeżacza jak i tę bardziej ekskluzywną, wzbogaconą o etykietę z uszlachetnieniami. Nasze wciąż powiększające się zaplecze maszynowe pozwala nam na realizację nakładów liczonych w milionach sztuk w stosunkowo krótkim czasie. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i skontaktuj się z nami!

 

 

zapachy samochodowe

 

Galeria

zapachy samochodowe - Polska
zapachy samochodowe - Airfresh
zapachy samochodowe - PZU
zapachy samochodowe - różne
zapachy samochodowe - STS
zapachy samochodowe - Volksvagen
zapachy samochodowe - Mbank

ADRES
ul. Królewska 42/4
30-045 Kraków
Osieczany 440
32-400 Myślenice

email
Biuro: office@eurofresh.com.pl
Manager: jcala@eurofresh.com.pl
efresh@poczta.fm


tel: +48 604 105 950

 

Facebook

 

napisz wiadomość

odswiez strone